Szadź (7-ost.)

Szadź (7-ost.)

serial kryminalny Polska 2020   od 16 lat
Występują:Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Cezary Łukaszewicz
Reżyseria:Sławomir Fabicki, Maciej Bochniak, Anna Kazejak
W skrócie:Zdesperowana Agnieszka poszukuje jakichkolwiek wskazówek, dzięki którym dowie się, gdzie jest Jola. Jeszcze raz wyjeżdża do Duchnik. Od księdza dowiaduje się, jak zginęła jej matka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Niedaleko Opola zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny. Policja dochodzi do wniosku, że w okolicy działa seryjny morderca, którego zbrodnie mają religijny charakter - wszystkie ofiary były pobożne. Śledztwo przejmuje komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska). Detektyw przechodzi właśnie kryzys; ma problemy z nastoletnią córką i zmaga się z trudną przeszłością. Zamierza jednak zrobić wszystko, by rozwiązać przydzieloną jej sprawę. Zabójca tymczasem, religioznawca Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr), wyszukuje kolejne ofiary wśród własnych studentek. Nikt nie podejrzewa, że szanowany wykładowca i oddany ojciec dwojga dzieci, prowadzi drugie, mroczne życie. Serial na podstawie powieści autorstwa Igora Brejdyganta.

W tym odcinku

Zdesperowana Agnieszka poszukuje jakichkolwiek wskazówek, dzięki którym dowie się, gdzie jest Jola. Jeszcze raz wyjeżdża do Duchnik. Na tamtejszym cmentarzu spotyka księdza i wypytuje go, jak zginęła jej matka. Okazuje się, że spłonęła w pożarze. Polkowska wraca na komisariat, by zdobyć akta tej sprawy. Zajęta prywatnym dochodzeniem, nie odbiera telefonów od Wojtka, który zaczyna się o nią martwić. Mężczyzna jedzie do mieszkania pani komisarz, po czym wyważa drzwi. W środku zastaje Romana. Razem idą do Suzina, prosić o pomoc w odnalezieniu policjantki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)