x
Szadź 3 (3/7)

Szadź 3 (3/7)

serial kryminalny Polska 2020   od 16 lat
Występują:Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Bartosz Gelner, Mirosław Zbrojewicz
Reżyseria:Anna Kazejak
W skrócie:Wolnickiemu (Maciej Stuhr) udaje się zdobyć zaufanie młodej dziewczyny, która zjawiła się w Srebrnej Górze, by uczestniczyć w rekolekcjach. Tempa nabiera też znajomość Piotra z Karoliną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mija rok od próby zamordowania Lili (Anna Ilczuk) i ucieczki Piotra Wolnickiego (Maciej Stuhr). Obecnie mężczyzna musi żyć w ukryciu, przeniósł się do małej miejscowości. Jej mieszkańcy postrzegają go jako tajemniczego nieznajomego, który usiłuje zacząć tu wszystko od nowa. Niestety, mroczna natura przybysza znów dochodzi do głosu... Jednocześnie Piotr poznaje Karolinę (Magdalena Popławska), co przykuwa uwagę m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik). Tymczasem zwolniona ze służby Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) nie może przestać myśleć o sprawie Wolnickiego. On jednak umiejętnie zaciera ślady, podrzuca też policji dowody świadczące o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) dalej pracują w dochodzeniówce. Nie wiadomo, czy będą zdolni poświęcić własną karierę, żeby ująć mordercę, który oficjalnie został uznany za zmarłego.

W tym odcinku

Wolnickiemu udaje się zdobyć zaufanie młodej dziewczyny, która zjawiła się w Srebrnej Górze, by uczestniczyć w rekolekcjach. Tymczasem tempa nabiera również znajomość Piotra z Karoliną. To nie podoba się to Maćkowi. Postanawia on wziąć sprawy w swoje ręce.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także