Syn marnotrawny: Pytania i odpowiedzi (7)

Syn marnotrawny: Pytania i odpowiedzi (7)

(Prodigal Son: Q&A)

serial kryminalny USA 2019   od 12 lat
Występują:Lou Diamond Phillips, Tom Payne, Halston Sage, Aurora Perrineau
Reżyseria:Adam Kane
W skrócie:W poszukiwaniu odpowiedzi na temat dzieciństwa Malcolm trafia na złomowisko. W jego stronę padają strzały, ale udaje mu się uciec. Odkrywa, że na złomowisku są przechowywane szczątki wielu ofiar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Malcolm Bright (Tom Payne) pomaga nowojorskiej policji rozwiązywać zagadki kryminalne. Jest nie tylko kryminologiem, lecz także synem seryjnego mordercy Martina Whitly'ego (Michael Sheen) znanego jako "Chirurg". Przez te doświadczenia mężczyzna posiada unikalną wiedzę, jak działają mordercze umysły. Jego mentorem jest agent Gil Arroyo (Lou Diamond Phillips), a współpracownikami Dani Powell (Aurora Perrineau) i JT Tarmel (Frank Harts). Oprócz tropienia przestępców Malcolm musi radzić sobie z manipulacyjną matką Jessicą (Bellamy Young), irytująco normalną siostrą Ainsley (Halston Sage) oraz ojcem, który chce naprawić ich relacje.

W tym odcinku

W poszukiwaniu odpowiedzi na temat swojego dzieciństwa, Malcolm trafia na złomowisko. W jego stronę padają strzały, ale udaje mu się w porę uciec. Razem z policją odkrywa, że na złomowisku są przechowywane szczątki wielu ofiar, zabitych na przestrzeni dekad. Sprawcy tych zbrodni poszukują Gil, Dani i Frank. Bright uważa, że może on być powiązany z jego ojcem. Udaje się do niego nieświadomy, że w tym samym czasie Ainsley przeprowadza z nim wywiad.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także