Syn marnotrawny: Przyjaciel rodziny (8)

Syn marnotrawny: Przyjaciel rodziny (8)

(Prodigal Son: Family Friend)

serial kryminalny USA 2019   od 12 lat
Występują:Lou Diamond Phillips, Tom Payne, Halston Sage, Aurora Perrineau
Reżyseria:Rob Hardy
W skrócie:Policja tropi mordercę ze złomowiska. Malcolm orientuje się, że jego ojciec mógł być z nim powiązany. Ainsley staje się świadkiem w sprawie. Jessica boi się, że nie uda jej się odciąć od przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Malcolm Bright (Tom Payne) pomaga nowojorskiej policji rozwiązywać zagadki kryminalne. Jest nie tylko kryminologiem, lecz także synem seryjnego mordercy Martina Whitly'ego (Michael Sheen) znanego jako "Chirurg". Przez te doświadczenia mężczyzna posiada unikalną wiedzę, jak działają mordercze umysły. Jego mentorem jest agent Gil Arroyo (Lou Diamond Phillips), a współpracownikami Dani Powell (Aurora Perrineau) i JT Tarmel (Frank Harts). Oprócz tropienia przestępców Malcolm musi radzić sobie z manipulacyjną matką Jessicą (Bellamy Young), irytująco normalną siostrą Ainsley (Halston Sage) oraz ojcem, który chce naprawić ich relacje.

W tym odcinku

Policja poszukuje mordercy ze złomowiska. Podczas śledztwa Malcolm orientuje się, że jego ojciec mógł być z nim powiązany. Ainsley staje się ważnym świadkiem w sprawie. Jessica natomiast wpada w panikę, że już nigdy nie uda jej się odciąć od przeszłości. Mówi swojemu synowi, że nie wyjdzie z domu, dopóki morderca ze złomowiska nie zostanie złapany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także