×
Święty (8)

Święty (8)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Czarna ucieka się do podstępu, by uwolnić Michała z aresztu. Żbikowski zamierza złożyć w kościele zobowiązanie do abstynencji. Luiza usiłuje pomóc Białachowi rozwikłać zagadkę losów na loterii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Czarna ucieka się do podstępu, by uwolnić Michała z aresztu. Żbikowski postanawia całkowicie zrezygnować z alkoholu. Zamierza złożyć w kościele swoje zobowiązanie do abstynencji od używki. Luiza usiłuje pomóc Białachowi rozwikłać zagadkę losów na loterii. Przypadkowo znajduje w food trucku nieprzytomnego Jacka, który został pobity. Magda i Mikołaj biorą sprawy w swoje ręce. Czarna zaprasza Michała do siebie i dowiaduje się, że matka niebawem wróci z Włoch. Kobieta szykuje niespodziankę dla córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także