x

Święty (74)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Białach nie może spokojnie spać przez Lucjana. Do baru wpada ze skargą Rosińska. Gospodyni spotyka pielgrzyma Mirka w ogrodzie na porannej modlitwie. Mężczyzna mówi o swoim rychłym wyjeździe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Białach nie może spokojnie spać przez Lucjana. Do baru wpada ze skargą Rosińska. Staje się świadkiem rozmowy, z której wyciąga fałszywe wnioski. Gospodyni spotyka pielgrzyma Mirka w ogrodzie na porannej modlitwie. Mężczyzna mówi o swoim rychłym wyjeździe i prezencie w podziękowaniu za gościnę. Magda oraz Żbikowski dostają informację, że w okolicy pojawił się przestępca powiązany ze sprawą Zariny. Rozpoczynają poszukiwania bandyty. Luiza nie jest zadowolona z obecności Laury w życiu jej ojca. Tymczasem lekarka dostaje zaskakującą propozycję od innego adoratora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także