Święty (56)

Święty (56)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Białach i Żbikowski próbują zatrzymać Bartka, by wyjaśnić sprawę sprzedawanego przez niego groszku. Przeterminowany produkt pochodził z Niemiec. Kordas przygotowuje się na randkę z Laurą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Białach i Żbikowski próbują zatrzymać Bartka, by wyjaśnić sprawę sprzedawanego przez niego groszku. Przeterminowany produkt pochodził z Niemiec. Lucjan odrzuca propozycje Zariny, która namawia go na wspólne spędzanie czasu. Gospodyni nie podoba się aroganckie zachowanie mężczyzny. Tymczasem Kordas przygotowuje się na randkę z Laurą. Z romantycznego nastroju wyrywa lekarkę telefon w pilnej sprawie. Michał po poważnej rozmowie z Białachem znowu stara się zbliżyć do Czarnej. Do baru przychodzą zaprzyjaźnieni z sołtysem agenci CBŚ. Gdy odjeżdżają, sołtys zauważa śledzący ich samochód.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także