Święty (53)

Święty (53)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Żbikowski i Magda opiekują się świadkiem koronnym. Rosińska oskarża Białacha o pranie brudnych pieniędzy i przyjęcie łapówki za pomoc w przemycie. Wróbel zaleca się do doktor Laury.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Żbikowski i Magda opiekują się przywiezionym na komisariat świadkiem koronnym. Sierżant udaje przed mieszkańcami Uroczyska, że kobieta jest jego daleką krewną. Rosińska oskarża Białacha o pranie brudnych pieniędzy i przyjęcie łapówki za pomoc w przemycie. Podejrzewa też, że pojawienie się Kongijki wróży koniec świata. Tymczasem Wróbel zaleca się do doktor Laury. Kobieta dostaje jednak bukiet kwiatów od Kordasa, który organizuje romantyczną kolację, by odzyskać jej względy. Czarna jest niezadowolona, że Michał nie okazuje jej zainteresowania po ich namiętnych pocałunkach na przystani. Mężczyzna martwi się, że nie ma jej nic do zaoferowania. Białach próbuje pomóc parze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także