Święty (43)

Święty (43)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Na plebanii zjawiają się nadzy Fabio i Julia. Lucjan i Jolanta pozwalają im przebrać się w ich ubrania. Czarna martwi się o mamę. Prosi Białacha, by porozmawiał z Włochem o jego miłosnych intrygach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 października
za 3 dni
13:40 TV 6 (z napisami)

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Na plebanii niespodziewanie zjawiają się nadzy Fabio i Julia. Lucjan oraz Jolanta pozwalają im przebrać się w ich ubrania. Czarna martwi się o mamę. Prosi Białacha, by porozmawiał z Włochem o jego miłosnych intrygach. Gospodyni przygotowuje małe przyjęcie dla koleżanek z kursu przygotowawczego na studia. Sara relacjonuje Kordasowi swoje obserwacje. Luiza odkrywa, że Miłosz ma przed nią tajemnice. Wzruszona Janka przychodzi osobiście podziękować sołtysowi za pomoc w uzyskaniu opieki psychologicznej dla męża. Żbikowski trafia na trop roznegliżowanej pary i postanawia ukarać nudystów najsurowszym mandatem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także