Święty (38)

Święty (38)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Luiza chce pomóc Czarnej w całkowitej metamorfozie. Proponuje jej makijaż i kilka efektownych kreacji. Dziewczyna ma jednak wątpliwości, czy nowa stylizacja wystarczy, by Michał zwrócił na nią uwagę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Luiza chce pomóc Czarnej w całkowitej metamorfozie. Proponuje jej makijaż i kilka efektownych kreacji. Dziewczyna ma jednak wątpliwości, czy nowa stylizacja wystarczy, by Michał zwrócił na nią uwagę. Lucjan pomaga Jolancie w stworzeniu odpowiedniego wizerunku na studia. Gospodyni zamierza jednak ukryć swój nowy image przed księdzem. Tymczasem Kordas spotyka się z tajemniczą Sarą i proponuje jej pracę. Białach podstępem próbuje wydobyć od właścicielki zamku potrzebne informacje. Przeszukując teren, niespodziewanie zostaje zamknięty w piwnicy razem z Magdą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także