Święty (34)

Święty (34)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Porywacz oczekujący okupu zostaje zatrzymany przez Żbikowskiego. Białach uświadamia mu, co znajduje się w walizce. Sierżant obawia się kompromitacji. Michał stara się nie dopuścić do wyjazdu Niny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Porywacz oczekujący okupu zostaje zatrzymany przez Żbikowskiego. Białach uświadamia mu, co znajduje się w znalezionej walizce. Sierżant obawia się kompromitacji. Michał stara się nie dopuścić do wyjazdu Niny, która jest zmęczona zachowaniem Tomka. Czarna przypomina mu o tym, że żona brata kłamała i manipulowała nim przez ostatnie miesiące. Zaniepokojony ksiądz Wincenty sprowadza na plebanię swojego brata, Janusza. W nocy do baru Mikołaja podstępem dostają się wrogo nastawieni Timur i Olgierd.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także