Święty (27)

Święty (27)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Michał podejrzewa, że za zniknięciem Tomka stoi Kordas. Przestraszona Luiza postanawia uciec z domu. Gospodyni zamierza studiować psychologię. Prosi Lucjana, by zrobił jej zdjęcie do legitymacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Michał podejrzewa, że za zniknięciem Tomka stoi biznesmen Kordas. Podczas ich spotkania dochodzi do niebezpiecznej sytuacji, której świadkami są Miłosz i Luiza. Przestraszona i zła na ojca dziewczyna postanawia uciec z domu. Gospodyni zamierza studiować psychologię. Prosi Lucjana, by zrobił jej zdjęcie do legitymacji studenckiej. W tym czasie na plebani zjawia się poszukiwana Marysia. Dziewczyna oświadcza, że chce wyjść za syna sąsiadów, Gralaków. Kłopot w tym, że obie rodziny są ze sobą skłócone. W barze Mikołaja schronienie znajduje Łukasz, który unika sierżanta Żbikowskiego. Ksiądz prosi Białacha o pomoc w delikatnej sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także