Święty (26)

Święty (26)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Brzytwa zaprzecza, że jest zamieszany w handel ludźmi. Wanda dostaje od zaginionej córki SMS-a. Sierżant Żbikowski uważa, że wiadomość wysłał ktoś inny. Magda rozpoczyna śledztwo w tej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Brzytwa zaprzecza, że jest zamieszany w handel ludźmi. Wanda dostaje od zaginionej córki SMS-a. Sierżant Żbikowski uważa, że wiadomość wysłał ktoś inny. Magda rozpoczyna śledztwo. Wkrótce poznaje ekscentrycznego sąsiada obu kobiet. Czarna przerywa spotkanie u notariusza. Przedstawia dowód na kłamstwo Tomka i jego żony. Gospodyni demaskuje próby manipulacji ze strony Lucjana i tym sposobem zostaje zainspirowana do realizacji kolejnego pomysłu. Ksiądz i organista są tym zaniepokojeni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także