Święty (25)

Święty (25)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Gospodyni planuje szereg zmian na plebanii. Układa dietetyczny jadłospis i nakłania księdza z Lucjanem do aktywnego trybu życia. Mężczyźni nie podzielają jej entuzjazmu. Wanda martwi się o córkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Gospodyni planuje szereg zmian na plebanii. Układa dietetyczny jadłospis i nakłania księdza z Lucjanem do aktywnego trybu życia. Mężczyźni nie podzielają jej entuzjazmu. Organista stara się zniechęcić Jolantę do wszystkich odważnych pomysłów. Tymczasem w barze św. Mikołaj pojawia się zrozpaczona Wanda. Twierdzi, że jej córka Marysia zaginęła. Żbikowski podejrzewa, że za zniknięciem dziewczyny stoi gang handlujący żywym towarem. Tomek po raz kolejny umawia wizytę u notariusza. Czarnej nie podoba się jego działania. W końcu zdobywa dowód demaskujący jego kłamstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także