Święty (15)

serial komediowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Czarna ma dość ostentacyjnego wyrażania uczuć, jakie prezentują matka i Fabio. Obcokrajowiec pomaga jej w trudnej sytuacji. Organista przedstawia przed gospodynią swój wątpliwy talent do rapowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski) odchodzi ze służby w policji. Zostaje sołtysem Uroczyska, w którym prowadzi bar. Pomaga mieszkańcom miejscowości, w której nieoficjalne rządy sprawuje wpływowy biznesmen Kordas (Michał Milowicz). Wykorzystuje doświadczenie nabyte w policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek i lokalnych intryg.

W tym odcinku

Czarna ma dość ostentacyjnego wyrażania uczuć, jakie prezentują jej matka i Fabio. Niespodziewanie obcokrajowiec pomaga jej w trudnej sytuacji. Organista przedstawia przed gospodynią swój wątpliwy talent do rapowania. Zmartwiony ksiądz dzieli się z Jolantą osobistymi obawami. Kordas zostawia córkę pod opieką Tymona. Luiza planuje jednak pozbyć się nowego ochroniarza. Michał zdradza zmartwionemu Białachowi powód swojej nieobecności w barze. Jego przedsięwzięcie nie zyskuje aprobaty Mikołaja. Tymczasem na komisariacie zjawia się nieoczekiwany gość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także