×

Święty (126)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Organista jest obrażony na gospodynię i chce wyjechać z Uroczyska. Jolanta i ksiądz próbują go powstrzymać. Podczas aresztowania Zibi tłumaczy policjantom, że zaszło nieporozumienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Organista jest obrażony na gospodynię i chce wyjechać z Uroczyska. Jolanta i ksiądz próbują go powstrzymać. Podczas aresztowania Zibi tłumaczy policjantom, że zaszło nieporozumienie. Kuba decyduje się odebrać ankiety konkursowe od Marianny Kowalskiej. Następnego dnia kobieta pojawia się na komisariacie z doniesieniem na posterunkowego. Magda ze Żbikowskim nie wierzą jej, ale udowodnienie kłamstwa okazuje się trudnym zadaniem. Policjanci wpadają na pewien pomysł. Na stancji Aleksandra kręci vloga w ramach zadania domowego z uczelni. Po obejrzeniu nagrania Luiza jest wściekła na współlokatorkę. Tymczasem w hotelu Kucharskich zjawia się Ireneusz i wypytuje recepcjonistę o Białacha.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także