×

Święty (124)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:W barze trwają przygotowania do ślubu Czarnej i Michała. Jolanta prawie zostaje potrącona na przejściu dla pieszych. Zauważa w aucie dziewczynkę wykonującą taki gest, jakby prosiła o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Żbikowski jest dumny z rozwiązanej sprawy włamania. Przypisuje sobie wszystkie zasługi. Kordas spotyka się z Zibim. Biznesman chce ponownie nawiązać z nim współpracę. W barze trwają przygotowania do ślubu Czarnej i Michała. Wracająca z zakupami Jolanta prawie zostaje potrącona na przejściu dla pieszych. Gospodyni zauważa w aucie dziewczynkę. Dziecko wykonuje taki gest, jak gdyby prosiło o pomoc. Kobieta dyskretnie powiadamia o tym policję. Aurelia, w podziękowaniu za okazane wsparcie, zaprasza Białacha na kolację. Tymczasem Luiza odwiedza Kordasa w jego nowym domu. Po przeczytaniu prawdziwego pamiętnika, dziewczyna chce pogodzić się z ojcem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także