×

Święty (121)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Michał Milowicz, Sasza Reznikow, Jolanta Niedźwiecka
Reżyseria:Katarzyna Buda
W skrócie:Mirek odbywa spowiedź w kościele. Po udzielonym sakramencie ksiądz ma dziwny humor. Gospodyni jest zaniepokojona jego zachowaniem. Czarna spisuje rzeczy, których musi dopilnować przed ślubem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie mieszkańców Uroczyska. Sołtys Białach (Mariusz Węgłowski) i jego przyjaciele mierzą się kolejnymi zagadkami do rozwiązania. Przeżywają też osobiste problemy, których rozwiązania niejednokrotnie okazują się zaskakujące.

W tym odcinku

Mirek odbywa spowiedź w kościele. Po udzielonym sakramencie ksiądz ma dziwny humor. Gospodyni jest zaniepokojona jego zachowaniem. Czarna spisuje rzeczy, których musi dopilnować przed ślubem. Czeka ją też wybór świadkowej. Do baru przychodzi siostra Aurelii, Karolina, wraz z mężem Arturem. Bibliotekarka przedstawia ich Białachowi. Prosi też Mikołaja, by pojechał z nią na obiad do jej rodziców. Tymczasem Luizę odwiedza profesor Stasiński. Wizytę przerywa Janek. Studenci rozmawiają o nietypowym zachowaniu wykładowcy. W gabinecie Kordasa zjawia się notariuszka. Okazuje się, że szuka Luizy, by przekazać jej paczkę zdeponowaną przez matkę dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także