Światowe kraksy (8)

Światowe kraksy (8)

(Car Crash Global: Caught on Camera)

program rozrywkowy Wielka Brytania 2016   od 12 lat
W skrócie:Widzowie zobaczą zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką i wypadek autobusu na górskim zakręcie. Z Chin przeniesiemy się do Zimbabwe, gdzie słoń zaatakował turystów na safari oraz na norweski rajd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W programie zobaczymy zdarzenia drogowe zarejestrowane przez kamery instalowane na przednich szybach samochodów kierowców z Rosji, USA, Kanady, Australii, Chin, Dalekiego Wschodu i całej Europy. Pojawienie się tego typu rejestratorów zmieniło życie kierowców - stały się one samochodowymi "czarnymi skrzynkami", dzięki którym obiektywnie wiadomo, kto zawinił w razie kolizji. Zapisują nie tylko stłuczki i wypadki - ich pamięci pełne są też zdarzeń, do których nie doszło o przysłowiowy mały włos.

Widzowie zobaczą zderzenie osobówki z ciężarówką i groźnie wyglądający wypadek autobusu na górskim zakręcie. Z Chin przeniesiemy się do Zimbabwe, gdzie słoń zaatakował turystów na safari oraz na norweski rajd, który zakończył się dla Mariusa Aasena bardzo widowiskowo. W programie również ewakuacja z zalanego tunelu, która została przeprowadzona przy użyciu sprzętu budowlanego. Przedstawiony również zostanie wyczyn chińskiego taksówkarza, który zamiast wezwać holownik wolał zjechać po schodach.