Światło między oceanami

(Light Between Oceansm The)

DRAMAT OBYCZAJOWY Nowa Zelandia/Wielka Brytania/USA 2016   od 12 lat
Występują:Michael Fassbender, Alicia Vikander, Rachel Weisz, Florence Clery
Reżyseria:Derek Cianfrance
W skrócie:Latarnik Tom i jego żona bezskutecznie starają się o dziecko. Do brzegu ich wyspy przybija łódź z ciałem mężczyzny i żywym niemowlęciem. Para postanawia wychować maleństwo, po którym rozpacza matka.
Michael Fassbender jako latarnik, któremu wraz z żoną do szczęścia brakuje tylko dziecka. Kiedy udaje się uratować niemowlę z dryfującej łodzi, radości nie ma granic. Do czasu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohater wojenny Tom Sherbourne (Michael Fassbender) zatrudnia się jako latarnik na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce dołącza do niego ukochana żona Isabel (Alicia Vikander). Para prowadzi szczęśliwe życie, dręczy ich jednak niespełnione marzenie o posiadaniu dziecka. Po miesiącach bezowocnych starań i dwóch poronieniach, przy pogłębiającym się uczuciu oddalenia Isabel popada w depresję. Wówczas małżonkowie stają się świadkami cudu - do wybrzeży wyspy przybija mała łódź, w której Tom odkrywa żywe niemowlę. On i Isabel postanawiają przyjąć dziecko, by wychować je jak własne. Niestety, wkrótce okazuje się, że zrozpaczona matka poszukuje w okolicy zaginionego potomka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)