Świąteczne życzenie

Świąteczne życzenie

5.3/10 5.8/10

(All I Want for Christmas)

FILM FAMILIJNY USA 2007   od 12 lat
Występują:Gail O'Grady, Greg Germann, Jimmy "Jax" Pinchak, Robert Mailhouse
Reżyseria:Harvey Frost
W skrócie:Firma zabawkarska Toyco ogłasza konkurs na'gwiazdkę z nieba', czyli prezent świąteczny. Wygrywa pomysł Jesse'a - nowy mąż dla jego mamy...
W konkursie na prezent gwiazdkowy wygrywa chłopiec, który szuka męża dla swojej mamy, co firma zabawkarska chce wykorzystać.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Firma zabawkarska Toyco ogłasza bożonarodzeniowy konkurs na "gwiazdkę z nieba", czyli wymarzony prezent świąteczny. Wygrywa pomysł Jesse'a Armstronga (Jimmy "Jax" Pinchak), dla którego najlepszym upominkiem byłby nowy mąż dla jego mamy. Szef firmy postanawia wykorzystać nadarzającą się okazję i ogłasza nowy konkurs, tym razem na tatę dla Jesse'a. Chętnych do tej roli nie brakuje. Matka chłopca, Sarah (Gail O'Grady) z początku niezbyt zadowolona z zamieszania wokół siebie, w końcu wpada na pomysł, by wykorzystać je z korzyścią dla siebie i zyskać fundusze na prowadzenie ośrodka charytatywnego, któremu grozi bankructwo. Wkrótce kobietą zaczyna interesować się Roger Nelson (Greg Germann), syn właściciela Toyco. Jego ojciec widzi w tym kolejną okazję, by zapewnić swojej firmie reklamę. Ściąga na parę uwagę mediów. Jesse, który u boku matki najchętniej widziałby swojego przystojnego sąsiada, Bena (Robert Mailhouse), nie jest zadowolony. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)