Sven Hjerson: Fantôme, część 1 (3)

Sven Hjerson: Fantôme, część 1 (3)

(Agatha Christie's Hjerson)

serial kryminalny Szwecja 2021
Występują:Johan Rheborg, Hanna Alström, Maria Lundqvist, David Fukamachi Regnfors
Reżyseria:Lisa Farzaneh
W skrócie:Przebrany za kurczaka mężczyzna zostaje brutalnie napadnięty. Wkrótce znika bez śladu z plaży na Wyspach Alandzkich. Sven Hjerson próbuje go odnaleźć. W poszukiwaniach pomaga mu Klara.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sven Hjerson (Johan Rheborg) był niegdyś specjalistą w dziedzinie profilowania kryminalistycznego. Zamknięty w sobie, enigmatyczny mężczyzna w czasie swojej kariery zawodowej brał udział w wielu głośnych śledztwach. Niespodziewanie wycofał się z pracy. Gdy dowiaduje się o śmierci swojej matki, po raz pierwszy od ponad 30 lat wraca na Wyspy Alandzkie. Podczas podróży promem dochodzi do zabójstwa. Zamordowana zostaje młoda dziennikarka. Hjerson niechętnie zgadza się zająć sprawą. W śledztwie pomaga mu Klara Sandberg (Hanna Alström), odważna i pełna empatii producentka kiepskich programów telewizyjnych. Kobieta chce stworzyć nowy cykl kryminalny o prawdziwych zbrodniach. Do współpracy zamierzała zwerbować właśnie Hjersona. Teraz nadarza się okazja do poznania go i przekonania do projektu, który ma być punktem zwrotnym jej kariery. Sven Hjerson to postać literacka stworzona przez inną fikcyjną osobę, autorkę kryminałów Ariadne Oliver z powieści Agathy Christie o detektywie Herkulesie Poirot. Główne role w serialu zagrali Johan Rheborg i Hanna Alström.

W tym odcinku

Przebrany za kurczaka mężczyzna zostaje brutalnie napadnięty. Wkrótce znika bez śladu z plaży na Wyspach Alandzkich. Sven Hjerson próbuje go odnaleźć. W poszukiwaniach pomaga mu Klara. Kobieta chce zdobyć materiał do swojego programu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także