Sukcesja 2 (8/10)

Sukcesja 2 (8/10)

(Succession 2: Dundee)

serial obyczajowy USA 2019   od 16 lat
Występują:Brian Cox, Jeremy Strong, Hiam Abbass, Sarah Snook
Reżyseria:Kevin Bray
W skrócie:Rodzina Royów wybiera się do Dundee, by świętować pięćdziesiątą rocznicę założenia firmy. Logan oddaje się wspomnieniom i zastanawia się nad przyszłością koncernu. Shiv usiłuje znaleźć sojuszników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon serialu opowiadającego o dysfunkcyjnej rodzinie, w której prym wiedzie żądza władzy. Nieprzejednany Logan Roy (Brian Cox) wraz z czworgiem swoich dorosłych dzieci z różnych związków kontroluje jeden z największych koncernów mediowych i rozrywkowych na świecie - Waystar Royco. Całej jego rodzinie zależy na utrzymaniu się na szczycie, władzy, wpływach i pieniądzach. Logan jednak starzeje się, a rola jego następcy jest nieobsadzona. Imperium przejmie albo jeden z trzech synów Logana, Connor (Alan Ruck), Kendall (Jeremy Strong), Roman (Kieran Culkin), albo córka - Siobhan (Sarah Snook). Trudno ocenić, które z nich się sprawdzi, wobec czego przyszłość firmy stoi pod znakiem zapytania, jednak to wydarzenia przeszłości stanowią największe zagrożenie.

W tym odcinku

Rodzina Royów wybiera się do Szkocji do Dundee, by świętować pięćdziesiątą rocznicę założenia firmy. Logan oddaje się wspomnieniom i zastanawia się nad przyszłością koncernu. Shiv usiłuje znaleźć sojuszników, by pozbyć się Rhei. Ewan stawia Gregowi ultimatum. Wnuk ma odejść z Waystar. Kendall zakochuje się w aktorce Jennifer, która gra w przedstawieniu Willi. Była pracownica zamierza zdradzić firmowe tajemnice, co wzbudza panikę wśród bliskich Logana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)