Sukces nie zna granic (8/10)
(Londyn, Anglia)
| W skrócie: | Tomasz Kin wyrusza do Wielkiej Brytanii. Spotyka Kasię, która jest skrzypaczką i robi wielką karierę na świecie. Natomiast Rafael to król londyńskiego Camden, tam sprzedaje polskie jedzenie. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| niedziela, 26 kwietnia za 10 dni |
11:55 | Travel |
Opis
Bohaterami programu są odważni Polacy, którzy postawili wszystko na jedną kartę, wyjechali z kraju i odnaleźli szczęście poza jego granicami. Podzielą się oni z widzami własną definicją szczęścia, opowiedzą o początkach swojej kariery, przeszkodach, które napotykali, porażkach i zwycięstwach, ciężkiej pracy oraz nieustannym samodoskonaleniu. Opowieści bohaterów zostaną wzbogacone o historie ich bliskich, znajomych i współpracowników, którzy wspierali i dopingowali ich w najtrudniejszych chwilach.
W tym odcinku
Tomasz Kin wyrusza do Wielkiej Brytanii. Spotyka Kasię, która jest skrzypaczką i jako muzyk robi wielką karierę na świecie. Natomiast Rafael to król londyńskiego Camden, tam sprzedaje polskie jedzenie, po które codziennie ustawiają się długie kolejki.
Zobacz także
- Sukces nie zna granic (6/10) - serial dokumentalny - niedziela, 19 kwietnia 11:55
- Sukces nie zna granic (7/10) - serial dokumentalny - niedziela, 19 kwietnia 13:00
- Sukces nie zna granic (9/10) - serial dokumentalny - niedziela, 26 kwietnia 13:00
