Suite Life: Nie ma to jak statek: Ruszamy na morze (1)

(The Suite Life on Deck: The Suite Life Sets Sail)

serial komediowy USA 2008
Występują:Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Debby Ryan, Phill Lewis
Reżyseria:Jim Drake
W skrócie:Zack, Cody i London przeprowadzają się na statek, aby tam uczęszczać do szkoły. Zack odkrywa, że ich współlokator to dziewczyna. London na wieść o tym, ucieka ze statku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii Zack i Cody znajdują się na pokładzie luksusowego statku pasażerskiego SS Tipton, należącego do ojca London. Statek opływa świat wioząc turystów oraz uczniów uczęszczających do pokładowego Liceum Siedmiu Mórz. Ojciec London uważa to liceum za jedyne, które zdolne jest uczynić z jego córki lepszą uczennicę. Na morzu Zack i Cody nie zamierzają przerywać swoje psoty. Tymczasem London uczy się innego stylu życia, dzieląc niewielki pokój z Bailey, dziewczyną z małej wioski w Kansas.

W tym odcinku

Zack, Cody i London przeprowadzają się na pokład statku S.S. Tipton, aby uczęszczać tam do szkoły. Obecność chłopców na liniowcu jest zaskoczeniem dla pana Moseby`ego, który miał nadzieję, że pozbył się ich na dobre po opuszczeniu Bostonu. Zack odkrywa, że jego nowy współlokator Bailey to dziewczyna. Przebrała się ona za chłopaka, bo dla dziewczyn zabrakło już miejsc. Cody jest rozczarowany tym, że jego nowy współlokator Woody okazuje się jeszcze większym bałaganiarzem niż Zack. London na wieść o tym, że musi dzielić pokój ze współlokatorką, rzuca szkołę i ucieka ze statku helikopterem Tiptona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)