Stylowy projekt (8)

Stylowy projekt (8)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Finalistów czeka wyzwanie. Wystylizują gwiazdy: Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Galińską i Krzysztofa Mirucia. Kolejnym zadaniem będzie zmiana wizerunku celebrytów w trakcie sesji fotograficznej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym programie zmierzą się ze sobą młodzi styliści. Swoje umiejętności, zdolności manualne i pomysłowość przetestują w różnych konkurencjach. Ich zmagania ocenią eksperci - w skład jury wchodzą: Karla Gruszecka z "Vogue Polska", Agnieszka Ścibor z "Viva! Moda" oraz makijażystka Magdalena Pieczonka. W niektórych odcinkach grono to powiększy się o osobistości ze świata mody i show-biznesu. Program poprowadzi modelka Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. Zwycięzca zostanie utytułowany najlepszym stylistą, wygra publikację zdjęć swoich stylizacji na stronie sklepu internetowego oraz staż.

Finalistów czeka prawdziwe wyzwanie. Wystylizują gwiazdy - Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Galińską i Krzysztofa Mirucia. Kolejnym zadaniem będzie zmiana wizerunku celebrytów w trakcie sesji fotograficznej. W tym odcinku uczestnikom pomogą ich niegdysiejsi przeciwnicy.

Twórcy (pokaż wszystkich)