×

Stulecie Winnych 4 (48)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Jan Wieczorkowski, Arkadiusz Janiczek, Barbara Wypych, Urszula Grabowska
W skrócie:Antek ucieka z Monaru, mimo że nie skończył leczenia. Jasiek wie, że syn kłamie. Agnieszka myśli, że nigdy nie będzie miała dziecka. Próbuje jej pomóc Czerwiec - specjalista w leczeniu niepłodności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach trzypokoleniowej rodziny Winnych, która zamieszkuje podwarszawski Brwinów. Poszczególni jej członkowie próbują na wszelkie sposoby radzić sobie w powojennej rzeczywistości komunistycznej Polski.

W tym odcinku

Antek zostaje niesłusznie oskarżony o posiadanie alkoholu. Ucieka z Monaru, mimo że jeszcze nie skończył leczenia. Jasiek wie, że syn kłamie. Widzi jego zły stan i chce mu pomóc. Basia uświadamia mu, że Antek musi sam sobie pomóc. Agnieszka boi się, iż Michał może zostać w każdej chwili internowany. Myśli, że już nigdy nie będzie miała dziecka. Próbuje jej pomóc Czerwiec - specjalista w leczeniu niepłodności. Gołębianka po raz kolejny nachodzi Janusza i małą Hanię. Znowu szantażuje syna. Przypadkowo spotyka ją Ania. Nie może uwierzyć, że jej była koleżanka, prokurator Hanna Gołębianka, to matka Janusza. Ania kiedyś prosiła ją o uratowanie Pawła, który został uznany za wroga ludu. Sądzi, że teraz Gołębianka mści się za to na Michelle.

Występują (pokaż wszystkich)