Strażnik Teksasu (84)

Strażnik Teksasu (84)

(Walker, Texas Ranger 5: Codename: Dragonfly)

serial sensacyjny USA 1996   od 12 lat
Występują:Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Noble Willingham
W skrócie:Z bazy wojskowej zostaje skradziony nowoczesny śmigłowiec Winnym kradzieży okazuje się Randy Shrader, przeciwnik Cordella Walkera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Stróż prawa, Cordell Walker (Chuck Norris), walczy z przestępczością w Teksasie i zawsze spieszy na pomoc potrzebującym. W jego misjach towarzyszy mu czarnoskóry przyjaciel James Trivette (Clarence Gilyard). Miłością życia Walkera jest pełna uroku prokurator, Alex Cahill (Sheree J. Wilson).

W tym odcinku

Nowoczesny śmigłowiec zostaje skradziony z bazy wojskowej. Winnym kradzieży okazuje się Randy Shrader, dawny znajomy, a obecnie przeciwnik Cordella Walkera. W czasie wojny w Wietnamie Shrader został przekupiony przez armię północnowietnamską. Zostawił w czasie akcji Walkera oraz jego żołnierzy, po czym przez kolejne dwadzieścia lat pozostawał w ukryciu. Gdy w jego ręce dostał się niezwyciężony śmigłowiec, postanowił związać się z meksykańskim kartelem narkotykowym. Dzięki niemu do USA przemycane są ogromne ilości narkotyków. Cordell Walker ucieka się do prowokacji, by doprowadzić do konfrontacji ze Shraderem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także