Strażnik Teksasu (2)

(Walker, Texas Ranger: One Riot, One Ranger, Part 1)

serial sensacyjny USA 1993   od 12 lat
Występują:Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Noble Willingham
Reżyseria:Virgil W. Vogel
W skrócie:Podczas skoku na bank ginie partner Walkera. Jimmy Trivette miał już do czynienia z jednym podejrzanym o udział w rabunku. Walker dowiaduje się, że napad miał być tylko testem przed większą operacją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 23 października
za 13 dni
19:00 TV 6

Opis

Niezłomny stróż prawa, Cordell Walker (Chuck Norris), zawsze spieszy na pomoc potrzebującym, nie bacząc na niebezpieczeństwo. W jego misjach towarzyszy mu czarnoskóry przyjaciel James Trivette (Clarence Gilyard). Miłością życia Walkera jest pełna uroku prokurator, Alex Cahill (Sheree J. Wilson).

W tym odcinku

Podczas napadu na bank w Dallas ginie partner Cordella Walkera, Bob Mobley. Jimmy Trivette miał już do czynienia z jednym podejrzanym o udział w rabunku. Walker dowiaduje się, że napad miał być tylko testem przed większą operacją przestępczą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także