Strażnik granicy

Strażnik granicy

5.7/10

(The Shepherd)

FILM SENSACYJNY USA 2008   od 16 lat
Występują:Jean-Claude Van Damme, Stephen Lord, Natalie J. Robb, Gary McDonald
Reżyseria:Isaac Florentine
W skrócie:sensacyjny Agent służb granicznych zamierza rozbić bandę przemytników. W tej walce jest zdany tylko na siebie.
Jean-Claude van Damme walczy z przemytem narkotyków na granicy teksańsko-meksykańskiej, mając za przeciwników skorumpowanych komandosów. Rutyna.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W szeregach amerykańskich sił specjalnych działa szajka, która planuje przemyt heroiny o wartości 35 milionów dolarów. Mózgiem całej operacji jest Benjamin Meyers (Stephen Lord), który przejmuje kontrolę nad miejscowym rynkiem narkotykowym, zabijając lokalnych bossów Felixa Nestora (Daniel Perrone) i Benito Ortiza (Luis Algar). Na trop przestępców wpada agent służb granicznych Jack Robideaux (Jean-Claude Van Damme), który razem ze swoim partnerem Billym Pawnellem (Gary McDonald) patroluje tereny między Columbus w Stanach Zjednoczonych a Las Palomas w Meksyku. Wkrótce okazuje się Billy pracuje dal Meyersa. Jack, który służył dawniej w wydziale zabójstw, musi stawić czoła gangsterom. Wśród nich są terroryści samobójcy, bezlitośni mordercy i podwójni agenci, którzy zrobią wszystko, by zatuszować przekręt i zabić śledzącego ich agenta. Robideaux z pomocą kapitan Ramony Garcii (Natalie J. Robb) zamierza pokrzyżować im plany. Ma też osobisty powód do zemsty na skorumpowanych żołnierzach - narkotyki przez niech rozprowadzane doprowadziły do śmierci jego 16-letniej córki Kassie (Bianca Van Varenberg). Aby powstrzymać przestępców Jack sięga po bezwzględne metody. W trakcie pogoni za członkami kartelowego gangu wychodzą na jaw jego skrywane od dawna sekrety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)