Strażacy (6/10)

Strażacy (6/10)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Ratownicy przyjeżdżają na miejsce kolejnej interwencji. Niesprawna instalacja elektryczna utrudnia prowadzenie akcji i naraża ich na niebezpieczeństwo. W piwnicy ekipa znajduje nielegalną bimbrownię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o życiu strażaków, którzy każdego dnia mierzą się z nowymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Po wypadku podczas jednej z akcji Adam (Maciej Zakościelny) zostaje zawieszony na czas prowadzonego śledztwa. Jedzie do Żyrardowa, gdzie dołącza do jednostki OSP.

W tym odcinku

Ratownicy przyjeżdżają na miejsce kolejnej interwencji. Niesprawna instalacja elektryczna utrudnia prowadzenie akcji i naraża ich na niebezpieczeństwo. W piwnicy budynku znajdują nielegalną bimbrownię. Później strażacy otrzymują wezwanie do mieszkania, z którego wydobywa się gęsty dym. Po przyjeździe na miejsce Dario i jego współpracownicy orientują się, że dom jest solidnie zabezpieczony. Udaje im się dostać do środka. Wewnątrz znajdują garnek ze spalonym bigosem i cenną kolekcję sztuki na ścianach. Tymczasem Krzysiek nieustannie wypytuje Magdę o ojca. Adam przeprowadza egzamin na koniec wodniackiego szkolenia. Zaczyna szykować się do wyjazdu do Warszawy. W pubie Manhattan żegna się z kolegami i koleżankami z OSP.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także