Strażacy (5/10)

Strażacy (5/10)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Podczas joggingu Adam słyszy w radiu audycję Daria, do którego dzwoni mała dziewczynka z prośbą o pomoc. Strażacy wyruszają jej na ratunek. Okazuje się, że w starej kamienicy ulatnia się gaz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o życiu strażaków, którzy każdego dnia mierzą się z nowymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Po wypadku podczas jednej z akcji Adam (Maciej Zakościelny) zostaje zawieszony na czas prowadzonego śledztwa. Jedzie do Żyrardowa, gdzie dołącza do jednostki OSP.

W tym odcinku

Podczas porannego joggingu Adam odwiedza pobliski sklep i poznaje żonę Witka. W radiu słyszy audycję Daria, do którego dzwoni mała dziewczynka z prośbą o pomoc. Strażacy wyruszają jej na ratunek. Okazuje się, że w starej kamienicy ulatnia się gaz. Wojnar przegania gapiów i próbuje zapanować nad sytuacją. Maciek i Dario wchodzą do środka budynku. Znajdują nieprzytomną kobietę. Nigdzie nie mogą jednak dostrzec dziecka. Kazik nie jest w stanie ustalić, czy wyniesiona na zewnątrz ranna żyje. W końcu Dariowi udaje się odnaleźć dziewczynkę. Adam zauważa, że do środka budynku wszedł bezdomny, próbując uratować psa. Rusza jego śladem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także