Strażacy (4/10)

Strażacy (4/10)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Na przystani rozpoczyna się szkolenie z ratownictwa wodnego. Kandydaci muszą założyć pianki i wskoczyć do wody. Później strażacy otrzymują wezwanie do pożaru w starej kamienicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o życiu strażaków, którzy każdego dnia mierzą się z nowymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Po wypadku podczas jednej z akcji Adam (Maciej Zakościelny) zostaje zawieszony na czas prowadzonego śledztwa. Jedzie do Żyrardowa, gdzie dołącza do jednostki OSP.

W tym odcinku

Do Witka zgłasza się Romek, który chce zostać strażakiem. Na przystani rozpoczyna się szkolenie z ratownictwa wodnego. Kandydaci muszą założyć pianki, wejść do pontonu i wskoczyć do wody. Nie dla wszystkich jest to łatwe. Później strażacy otrzymują wezwanie do pożaru w starej kamienicy. Witek odbiera od Adama przysięgę przez telefon, umożliwiając mu wzięcie udziału w akcji. Okazuje się, że w budynku uwięzione są dzieci. Konarska i Wojnar znajdują chłopca i wynoszą go na zewnątrz. Adam wraca do środka i odnajduje dziewczynkę. Drogę odwrotu zagradza im zawalony strop. Ratownicy próbują podstawić drabinę, ale nie sięga ona do okna. Adam decyduje się wyskoczyć na dmuchany materac.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także