Strażacy 2: Życie na kredyt (12)

Strażacy 2: Życie na kredyt (12)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Radek i Boguś biorą udział w ewakuacji biurowca. Adam chce porozmawiać z Magdą na temat Krzysia. Zadłużony klient banku polewa się substancją łatwopalną i podpala. Na miejsce przyjeżdżają strażacy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie ratowników z jednostki w Warszawie. Oczyszczony z zarzutów niesubordynacji Adam (Maciej Zakościelny) musi poradzić sobie nie tylko z kolejnymi wyzwaniami w pracy, ale też rozterkami sercowymi. Wracający na służbę po wypadku Wojtek (Maciej Mikołajczyk) stara się przezwyciężyć traumę. Obok nich w skomplikowanych akcjach uczestniczyć też będą skonfliktowany z Wojnarem Rafał (Jakub Wesołowski), a także nowi członkowie jednostki, Staszek (Mateusz Banasiuk) i Olek (Redbad Klynstra).

W tym odcinku

Trwa ewakuacja biurowca. Radek i Boguś wyprowadzają pracowników. Okazuje się, że był to fałszywy alarm przeciwpożarowy. Adam jedzie do Magdy. Chce szczerze porozmawiać z nią o Krzysiu i dowiedzieć się, kto jest ojcem chłopca. Kamila zwierza się Renacie, że chciałaby mieć dziecko z Wojnarem. Tymczasem do dyrektora jednego z banków przychodzi wzburzony klient, który ma kłopoty z komornikiem. Wściekły na obojętność swojego rozmówcy grozi mu za pomocą łatwopalnej substancji i zmusza do opuszczenia biura. Zaraz potem podpala się. Pracownicy próbują go ugasić. Na miejsce przyjeżdżają Adam, Radek i Boguś. Przeszukują budynek. Akcja się komplikuje...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)