Strażacy (2/10)

Strażacy (2/10)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Marta Ścisłowicz, Jakub Wesołowski
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Podczas akcji w płonącej fabryce dochodzi do wypadku. Wojtek trafia do szpitala. Adam zostaje zawieszony na czas dochodzenia. Otrzymuje propozycję przeprowadzenia szkolenie w OSP w Żyrardowie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o życiu strażaków, którzy każdego dnia mierzą się z nowymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym. Po wypadku podczas jednej z akcji Adam (Maciej Zakościelny) zostaje zawieszony na czas prowadzonego śledztwa. Jedzie do Żyrardowa, gdzie dołącza do jednostki OSP.

W tym odcinku

Podczas akcji w płonącej fabryce dochodzi do wypadku, w którym ciężko ranny zostaje Wojtek. Mężczyzna doznaje urazu czaszki i trafia do szpitala. Lekarze wprowadzają go w stan śpiączki farmakologicznej. Borycki oskarża Adama o niesubordynację i pozostawienie rannego kolegi bez pomocy. Ratownik zostaje zawieszony na czas dochodzenia. Tym samym traci szansę na wyjazd na staż do Nowego Jorku. Zamiast niego do Ameryki ma polecieć Borycki. Komendant wysyła też aspiranta na przymusowy urlop. Proponuje mu, by przeprowadził szkolenie z ratownictwa wodnego w OSP w Żyrardowie, gdzie prezesem jest jego przyjaciel Michalak.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także