Stawka warta tuńczyka: Burza ryb (8)

Stawka warta tuńczyka: Burza ryb (8)

(Wicked Tuna 8: Wicked Waves)

serial dokumentalny USA 2018   od 12 lat
W skrócie:Aura robi się burzowa. Rybacy muszą podjąć decyzję, czy warto podjąć ryzyko. Czy wysokie fale przeszkodzą kapitanom kutrów Pinwheel i FV Tuna.Com i pomogą pozostałym ekipom wyjść na prowadzenie?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy śmiałków z Gloucester w stanie Massachusetts, którzy wraz z nadejściem długo wyczekiwanego lata próbują schwytać tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie jest ryzykowną grą, w której można stracić tysiące dolarów. Kamery śledzą codzienne zmagania na oceanie. Załogi mierzą się nie tylko z ekstremalnymi warunkami pogodowymi, ale i rywalami. To z pewnością nie będzie łatwy sezon. Kapitanowie muszą bowiem pogodzić się z tragiczną i niespodziewaną stratą kompana. Trzeba jednak wybrać się na łowy niezależnie od okoliczności. Tak z pewnością uczyniły niezastąpiony towarzysz. Nie zabraknie emocjonujących zwrotów akcji, które do końca będą trzymać w napięciu. Łódź Wicked Pissah do tej pory nie uważana była za faworyta. Teraz nagle wysunie się na prowadzenie. Widzowie przekonają się, czy uda się jej utrzymać przewagę. Wiadomo bowiem, że w tak kapryśnej branży wszystko jest możliwe.

W tym odcinku

Aura robi się burzowa. Rybacy muszą podjąć decyzję, czy warto podjąć ryzyko. Kapitanowie kutrów Pinwheel i FV Tuna.Com od początku sezonu znajdowali się na szczycie listy. Zwłaszcza że tuż przed nadchodzącym sztormem tuńczyki świetnie biorą. Okaże się, czy wysokie fale pomogą pozostałym ekipom wyjść na prowadzenie.

Zobacz także