Starożytni kosmici: Szarzy (3)

Starożytni kosmici

sezon 4 odc. 3: Szarzy

(Ancient Aliens: The Greys)

serial dokumentalny USA 2012
W skrócie:Na rysunkach naskalnych i w figurkach w różnych epokach przedstawiano istoty o wielkich głowach i olbrzymich oczach. Kim są te istoty?

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 27 października
pojutrze
16:15 HISTORY 2
środa, 28 października
za 3 dni
1:00 HISTORY 2
środa, 28 października
za 3 dni
13:30 HISTORY 2

Opis

Czwarty sezon popularnej serii badającej tezy paleoastronautyki, czyli paranauki, która zakłada, że w dziejach Ziemi wielokrotnie dochodziło do ingerencji pozaziemskich. Jednym z najbardziej znanych propagatorów tej teorii jest Erich von Däniken. W poszczególnych odcinkach twórcy programu analizują różne wydarzenia historyczne, szukając dowodów na działanie obcych. W tej serii badają m.in. hipotezy dotyczące starożytnych Majów, przepowiednie końca świata oraz okoliczności wielkich kataklizmów.

W tym odcinku

Tym razem twórcy serii analizują bliższe współczesności doniesienia o kosmitach, opisywanych jako nieduże szare istoty. Wielu ludzi twierdzi, że je widzieli, a nawet zostali przez nie porwani. Świadkowie incydentu z Roswell również zeznawali, że na miejscu tajemniczego wypadku znaleziono małe szare ciała obcych. Okazuje się, że podobne postacie mogą pojawiać się na naszej planecie od tysięcy lat, a dowody na to można znaleźć w prehistorycznych rysunkach naskalnych i antycznych tekstach.

Zobacz także