x
Stamtąd: Silhouettes (5)

Stamtąd: Silhouettes (5)

(From: Silhouettes)

serial grozy USA 2022   dla dorosłych
Występują:Scott McCord, Harold Perrineau, Catalina Sandino Moreno, Eion Bailey
Reżyseria:Brad Turner
W skrócie:Jim, Tabitha i Ethan zaczynają zadawać pytania dotyczące ich położenia. Liczę, że dzięki uzyskanym odpowiedziom wrócą do domu. Ellis i Fatima pokazują Julie jaśniejszą stronę życia w mieście.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Podróżujący kamperem Tabitha (Catalina Sandino Moreno) i Jim (Eion Bailey) Matthewsowie oraz ich dzieci trafiają do podupadłej miejscowości. Choć nie mają zamiaru się tam zatrzymywać, szybko odkrywają, że nie uda się im opuścić tego miejsca. Wszyscy bowiem, którzy tam już przebywają bądź właśnie przyjechali, zostają uwięzieni przez nieznaną siłę. Na miejscu Matthewsowie poznają Boyda Stevensona (Harold Perrineau), szeryfa, który stoi też na czele miejscowej ludności. Przestrzega on nowo przybyłych, że w żadnym wypadku nie można im po zmroku opuszczać domu. Tabitha i Jim wraz z dziećmi niebawem się przekonują, że walczący o zachowanie poczucia normalności mieszkańcy mają poważny powód do strachu. Po zachodzie słońca z otaczającego miasto lasu wychodzą bowiem przerażające stworzenia.

W tym odcinku

Jim, Tabitha i Ethan zaczynają zadawać pytania dotyczące ich położenia. Mają nadzieję, że dzięki uzyskanym odpowiedziom uda im się wrócić do domu. Ellis i Fatima pokazują Julie jaśniejszą stronę życia w mieście. Jade stara się zrozumieć swoją sytuację. Boyd szuka wskazówek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)