Sprzedawca cadillaków

6.0/10 5.6/10

(Cadillac Man)

KOMEDIA KRYMINALNA USA 1990   od 16 lat
Występują:Robin Williams, Tim Robbins, Pamela Reed, Annabella Sciorra
Reżyseria:Roger Donaldson
W skrócie:Do salonu samochodowego, w którym pracuje Joey, przychodzi klient uzbrojony w karabin maszynowy. Podejrzewa żonę o romans.
Brawurowy Robin Williams jako sprzedawca używanych aut, który musi błyskawicznie zbyć kilkanaście pojazdów i jeszcze naprawić relacje z kobietami swego życia. Plus Elżbieta Czyżewska wśród klientek.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Joey O'Brien (Robin Williams) jest sprzedawcą używanych samochodów. Pracodawca stawia mu ultimatum - sprzeda 12 bardzo drogich cadillaców w 2 dni albo straci posadę. Sytuacja jest tym trudniejsza, że oprócz kłopotów zawodowych Joey przeżywa wiele komplikacji w życiu osobistym. Jest kobieciarzem, a liczne romanse kosztują go dużo nerwów i pieniędzy. Jednak to nie koniec jego problemów. W salonie samochodowym pojawia się uzbrojony w karabin maszynowy Larry (Tim Robbins). Mężczyzna, słusznie podejrzewający swoją małżonkę Donnę (Annabella Sciorra) o zdradę, bierze zakładników. Grozi, że ich zabije, jeśli szybko nie dowie się, kto jest kochankiem Tiny. Joey za pomocą różnych sztuczek stara się zapobiec rozlewowi krwi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)