Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (93)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (93)

7.7/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Walczak i Wach badają sprawę rabunku w kantorze. Złodziejem okazał się nowy pracownik firmy ochroniarskiej, który zniknął bez śladu. Kolejne zgłoszenie dotyczy znalezienia zwłok w mieszkaniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Kowalski przychodzi na komendę wyraźnie poirytowany. Jest opryskliwy i nie chce z nikim rozmawiać. Kowal podejrzewa, że jego obniżony nastrój ma związek z Dobecką. Tymczasem Walczak i Wach badają sprawę rabunku w kantorze. Złodziejem okazał się nowy pracownik firmy ochroniarskiej. Mężczyzna jednak zniknął bez śladu. Kolejne zgłoszenie, dotyczące znalezionego w mieszkaniu ciała mężczyzny powoduje, że Kubis zmuszony jest ściągnąć do pracy Stasiaka i Pilarczyk. Kryminalni jadą na miejsce zdarzenia i ku swojemu zaskoczeniu spotykają tam drugą parę z wydziału. Okazuje się, że w tym samym mieszkaniu łączą się dwie sprawy. Walczakowi udaje się odkryć, kim jest jego dręczyciel.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także