Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (92)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (92)

7.7/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Wpływa kolejne zgłoszenie o podpaleniu. W poprzednim pożarze zginęła młoda kobieta, a tym razem ucierpiał jeden ze strażaków. Kryminalni mają podejrzanego. Próbują ustalić profil jego działania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Na komendę wpływa kolejne zgłoszenie o podpaleniu. W poprzednim pożarze zginęła młoda kobieta, a tym razem ucierpiał jeden ze strażaków. Kryminalni mają podejrzanego. Próbują ustalić profil jego działania, okazuje się jednak, że poprzednie podpalenie nie pasuje do kolejnych. W pobliżu miejsca zdarzenia policjanci spotykają menela z dwoma kanistrami pełnymi benzyny. Stasiak podejrzewa, że mężczyźnie ktoś zapłacił za spalenie budynku. Na komendzie pojawia się Pola. Kobieta ma pretensje do Adama, że nic nie robi w sprawie Kacpra. Tymczasem Stasiak dostaje maila od syna, który chce się z nim spotkać. Policjant potrzebuje pomocy Poli, aby namierzyć miejsce pobytu Kacpra.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także