Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (91)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (91)

7.7/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Bezdomny znajduje na wysypisku śmieci zwłoki 17- letniej dziewczyny. Sawicki i Pilarczyk rozmawiają z byłym chłopakiem ofiary. Okazuje się, że dziewczyna zakochała się w starszym mężczyźnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Bezdomny znajduje na wysypisku śmieci zwłoki 17-nastoletniej dziewczyny. Na komendzie okazuje się, że jest to zaginiona tydzień wcześniej Aneta Zagrajek. Sawicki i Pilarczyk przeprowadzają rozmowę z byłym chłopakiem ofiary, z której wynika, że dziewczyna niedawno poznała starszego mężczyznę i zakochała się w nim. Ważnym dowodem i tropem w tej sprawie jest koc, w który morderca obwinął ciało Anety. Sawicki zabiera Pilarczyk na wyścigi samochodowe. Wygląda na to, że Ewa świetnie się bawi, mimo to w trakcie imprezy nagle znika bez słowa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także