Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (89)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (89)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Kowalski pomaga Stasiakowi w odnalezieniu mężczyzn, którzy go napadli. Tymczasem na policję zgłasza się muzyk, który odebrał telefon z pogróżkami. Podejrzewa człowieka, który kiedyś próbował go pobić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Kowalski pomaga Stasiakowi w odnalezieniu mężczyzn, którzy go napadli. Tymczasem na policję zgłasza się znany muzyk, który odebrał telefon z pogróżkami. Podejrzewa człowieka, który kiedyś próbował go pobić. Mężczyzna został wprawdzie skazany i trafił do zakładu zamkniętego, ale teraz znowu przebywa na wolności. Kryminalni postanawiają go przesłuchać. Były więzień wyznaje, że obwinia muzyka o śmierć swojej narzeczonej, która popełniła samobójstwo. Niebawem żona artysty zostaje zamordowana, a on staje się głównym podejrzanym. W trakcie śledztwa okazuje się, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. W biurze Bolka pojawia się Dobecka. Kobieta chce dać mu jeszcze jedną szansę i proponuje randkę... na cmentarzu.

Występują (pokaż wszystkich)