Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (80)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (80)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Zwłoki zamożnego managera zostają znalezione w jego domu, w piwnicy zaś przebywa uwięziona żona mężczyzny. Pierwszy trop prowadzi do mechanika, którego ofiara straszyła kiedyś sądem za oszustwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Zwłoki zamożnego managera zostają znalezione w jego domu, w piwnicy zaś przebywa uwięziona żona mężczyzny. Pierwszy trop prowadzi do mechanika, którego ofiara straszyła kiedyś sądem za oszustwo. Mechanik od razu przyznaje się do winy, co Przybylskiej i Stasiakowi wydaje się podejrzane. W trakcie śledztwa pojawia się jednak nowy trop, a śledczy trafią na wyjątkowo niebezpiecznego przeciwnika. Tymczasem Bolek przygotowuje się do randki z poznaną przez Internet dziewczyną, a jednocześnie zmaga się z inną trudną relacją. Nie może się bowiem dogadać z pewną panią patolog. Ich kłótnie przypominają małżeńskie sprzeczki. Niebawem Kowalski przekonuje się, że nie warto zadzierać z kobietą, która ma wpływ na jego pracę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także