Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (78)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (78)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Wach i Walczak jako pierwsi docierają do banku, w którym doszło do napadu. Po nich pojawia się Jagiełło ze snajperami. Napastnik uzbrojony jest w bombę. Kuba stara się zapobiec wybuchowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Iza pomaga Walczakowi przygotować się do egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Razem ćwiczą na placu manewrowym, gdy Kuba odbiera telefon z komendy. Okazuje się, że dyrektor jednego z banków zawiadomił policję o napadzie. Wach i Walczak jako pierwsi docierają na miejsce zdarzenia. Zaraz potem pojawia się Jagiełło z obstawą snajperów. Napastnik uzbrojony jest w bombę. Kuba robi wszystko, by podczas akcji ratunkowej nie doszło do wybuchu. Jednak winnemu udaję się zbiec. Kryminalni rozpoczynają poszukiwania. Ta sprawa ma jeszcze drugie dno, jest powiązana z oszustwami bankowymi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także