Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (77)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (77)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Stasiak odkrywa, że jego syn nie wyjechał do Anglii, lecz przebywa w kraju. Komisarz próbuje dotrzeć do świadków pobicia Kacpra. Rozpoczyna się śledztwo w sprawie śmierci członka klubu wspinaczkowego

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Pod drzwiami mieszkania Stasiaka zjawia się Pola. Robi Adamowi wyrzuty, że nie interesuje się losem syna. Komisarz rozpoczyna prywatne śledztwo. Okazuje się, że jego syn wcale nie wyruszył do Anglii, tylko nadal przebywa w kraju. Stasiak próbuje dotrzeć do świadków pobicia Kacpra. Tymczasem rozpoczyna się śledztwo w sprawie śmierci młodego członka klubu wspinaczkowego, pracującego w firmie budowlanej. Początkowo jego śmierć wyglądała na nieszczęśliwy wypadek, ale niebawem stało się jasne, że lina, na której była podwieszona ofiara podczas pracy na budowie, została celowo uszkodzona. Podczas dochodzenia kryminalni docierają do środowiska alpinistycznego. Okazuje się, że nawet tutaj główną rolę grają pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także