Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (76)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (76)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Bruno Sawicki zostaje wezwany na komendę. Chodzi o ciało znalezione na wysypisku śmieci.Ofiarą jest starszy mężczyzna w garniturze. W trakcie śledztwa policjanci ustalają, że mężczyzna był bezdomny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Bruno Sawicki zostaje wezwany na komendę. Chodzi o ciało znalezione na wysypisku śmieci.Ofiarą jest starszy mężczyzna w garniturze. W trakcie śledztwa policjanci ustalają, że mężczyzna był bezdomny, w myśl innych informacji zginął zamożny właściciel trzech spółek. Ważną rolę w sprawie odgrywa osoba świadka. Inny bezdomny, Mundek, posiada kilka istotnych informacji, ale sprytnie udaje mu się je ukryć przed śledczymi. Tymczasem Kowalski tak zawzięcie szkoli nowego technika, że chłopak nie ma chwili wytchnienia. Jednak pod koniec dnia Radek Kowal słyszy pochwałę od starszego kolegi. Sawicki zadowolony ze współpracy z Pilarczyk odwiedza ją z winem. Ewa sprytnie go wykorzystuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także