Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (74)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (74)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Kowalski ma problem z nowym asystentem. Bolek sam chciał, by Ernesta zatrudniono na stanowisko technika kryminalnego, ale teraz przekonuje się, że nie był to dobry pomysł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Kowalski ma problem z nowym asystentem. Bolek sam chciał, żeby Ernesta zatrudniono na stanowisko technika kryminalnego, ale teraz przekonuje się, że nie był to najlepszy pomysł. Tymczasem zostaje zamordowany znany biznesmen, Jan Kornacki. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Kubis powierza sprawę Ewie Pilarczyk i Marii Przybylskiej. Kiedy policjantki jadą poinformować o śmierci Kornackiego żonę, znajdują w domu jej ciało. W trakcie śledztwa wychodzą na jaw nieznane fakty. W grę wchodzą duże pieniądze i udziały w firmie, ale wygląda na to, że przyczyną tragedii była miłość. W wolnym czasie Ewa zabiera Marię do swojej szkoły tańca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także