Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (73)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (73)

serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Adam razem z Sawickim musi się zająć nietypową sprawą. Dyrektor muzeum na potrzeby inwentaryzacji zrobił badanie RTG mumii. Zdjęcia wykazały, że nie są to starożytne zwłoki, tylko współczesne ciało.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Bolek chce odejść z pracy. Na biurko Kubisa trafiają papiery z jego rezygnacją. Z kolei Adam prosi Marię o przyjacielską przysługę. Czuje się odpowiedzialny za błędy syna i chce wynagrodzić Tadeuszowi poniesione straty. Tymczasem razem z Sawickim musi się zająć nietypową sprawą. Dyrektor muzeum na potrzeby inwentaryzacji zrobił badanie RTG mumii. Zdjęcia wykazały, że nie są to starożytne zwłoki, tylko zupełnie współczesne ciało. Stasiak zachowuje dystans w stosunku do swojego nowego partnera, chociaż na płaszczyźnie zawodowej ich stosunki doskonale się układają. Udaje im się wspólnie ustalić tożsamość denatki i przyczynę jej śmierci. To studentka archeologii, która zaginęła parę lat wcześniej. Jeden z tropów prowadzi do byłego chłopaka dziewczyny, ówczesnego studenta medycyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także