Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (72)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (72)

7.5/10
serial kryminalny Polska 2017   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
W skrócie:Wach prowadzi śledztwo w sprawie śmierci znanego polityka. Kandydat na prezydenta Wrocławia został znaleziony w domu z raną postrzałową głowy. Do tragedii doszło podczas nieobecności jego żony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Dorastająca córka Pauliny przysparza jej coraz więcej problemów. Tymczasem Wach ma na głowie śledztwo w sprawie śmierci znanego polityka. Kandydat na prezydenta Wrocławia został znaleziony w swoim domu z raną postrzałową głowy. Do tragedii doszło podczas nieobecności jego żony, a policję zawiadomiła sprzątaczka. Na komputerze ofiary policjanci znajdują filmik, na którym polityk oddaje się igraszkom z zamaskowaną kobietą. W szufladzie zaś odkrywają list od anonimowego nadawcy, wskazujący na to, że ofiara była szantażowana. Podejrzewają, że mężczyzna targnął się na swoje życie i rozpoczynają poszukiwania szantażysty. Sprawa nieoczekiwanie trafia na pierwsze strony gazet.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także